Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁKUPU – AUTOMOTIVE | PŘÍBRAMSKO | AŽ 90 000 Kč

VEDOUCÍ NÁKUPU – AUTOMOTIVE | PŘÍBRAMSKO | AŽ 90 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblastí nákupu? Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti s vedením teamu?

Tak hledáme právě VÁS! Staňte se VEDOUCÍM NÁKUPU!

Co Vás na této pozici čeká?

- Identifikace nových dodavatelů v dané oblasti
- Řešení organizačních a provozních problémů
- Poptávková řízení a vedení cenových jednání
- Spolupráce s jednotlivými odděleními
- Zlepšovaní procesů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- Min. 5 let zkušeností v nákupu
- Zkušenost s vedením teamu
- Aktivní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
- Znalost SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 90000 CZK do 125000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Závodní stravování - Závodní zdravotní péče - Hrazeny přesčasy - Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Příbram