Nabídka práce > STROJNÍ KONSTRUKTÉR | PRAHA

STROJNÍ KONSTRUKTÉR | PRAHA

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice Konstruktéra a chcete mít příležitost vidět své návrhy ožívat přímo ve výrobě?

Pak hledáme právě VÁS!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost podnikající v elektronické výrobě, hledáme vhodného kandidáta na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR!

Vaším úkolem bude:
- Tvorba produktové dokumentace na základě specifikace zákazníka
- Spolupráce na vývoji nových produktů
- Aktualizace technické databáze pro dohledávání podkladů pro výrobu
- Úzce spolupracovat s výrobou na zajištění kvality prototypů, předsériové až sériové výroby
- Navrhovat a vyvíjet elektrické rozvody VN a NN
- Připravovat technickou dokumentaci pro projekt
- Minimalizovat míru poruchovosti a náklady na údržbu

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání – strojírenství
- Praxe na obdobné pozici 2 roky
- Znalost práce v 3D CAD programech
- AJ na úrovni B2 (komunikace na každodenní bázi)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na penzijní pojištění - Další vzdělávaní - Příspěvek na dopravu - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha