Nabídka práce > Technický konzultant/ Projektový manažer |Strojírenství|

Technický konzultant/ Projektový manažer |Strojírenství|

Náplň práce

Pozice: Technický inženýr/manažer pro klíčové zákazníky, mezinárodní firma

Požadované jazyky: čeština/slovenština – rodný jazyk, angličtina na úrovní min. B2

Místo pracoviště: centrum Prahy

Role spočívá především v péči o definované portfolio zákazníků a zodpovědnosti za technickou podporu projektů.

Další úkoly:
o Komunikace se zákazníky zejména z automobilového průmyslu, a to v rámci metalurgického průmyslu
o Technická část spolupráce - budete se aktivně podílet na nastavení technické části obchodního spolupráce
o Shromažďování potřebných informací o trzích a informací o konkurenci, vypracování strategického plánu ve spolupráci s Account Managery firmy
o Sledování vývoje spolupráce/ produkce – udržování kladných vztahů, implementace nové strategie a specifických požadavků zákazníka.

Požadavky

Požadujeme:

o Ideálně vysokoškolský titul ve strojírenském oboru (či podobném oboru)
o Min. 5 let zkušeností na obdobné pozici nejlépe v ocelářském, automobilovém/strojírenském sektoru
o Plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny a anglicky (slovem i písmem na úrovni min. B2 a více)
o Znalost výrobních metod oceli a znalost jakostí oceli je velikou výhodou
o Znalost IATF16949 je velikou výhodou

Tato role bude vyžadovat určitou míru cestování po Evropě.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 90000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: We will be discussing the conditions during the interview
  • Místo pracoviště: Praha