Nabídka práce > HR SPECIALIST | CONTROLLING | AJ

HR SPECIALIST | CONTROLLING | AJ

Náplň práce

Hledáme odborníka na řízení lidských zdrojů s důrazem na controlling, odměňování a benefity pro náš tým ve střední a východní Evropě. Bude odpovědný za:

* Reporting v oblasti lidských zdrojů pro region, včetně sledování zaměstnanců, nákladů a udržitelnosti.
* Podporu plánování zaměstnanců a nákladů, včetně kontroly klíčových ukazatelů výkonnosti.
* Přípravu analýz a reportů dle potřeby.
* Implementaci digitálních nástrojů pro zlepšení zaměstnaneckých zkušeností.
* Podporu procesů odměňování a implementaci benefitních programů.
* Analýzu pracovních pozic a tržních dat pro strategické rozhodování o odměňování.

Požadavky

* VŠ - obchodní administrativa, finance nebo lidské zdroje
* AJ na velmi dobré úrovni
* Zkušenost v oblasti controllingu
* MS Office - Excel!
* Silné komunikační a organizační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Sick days * Zkrácená pracovní doba s flexibilním začátkem a koncem * Home Office * Jazykové vzdělávání v rámci společnosti
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí