Nabídka práce > Asistentka obchodní manažerky

Asistentka obchodní manažerky

Náplň práce

Pozice osobní asistentky obchodní manažerky na Praze 1
Prosím o zaslání životopisů a třech řádcích o sobě a o motivaci k této pozici.

Náplň práce:
- správa dat v Excelu a příprava dokumentů pro klienty
- vyzvedávání dokumentů z pošty
- tisk a skartace dokumentů
- pomoc s organizací týmu
- emailová komunikace s obchodními partnery

Požadavky

- ideálně studentka vysoké školy
- spolehlivá, vlastní notebook
- schopná zorganizovat si práci sama
- 1x týdně nutná osobní schůzka v kanceláři na Praze 1

Nabízíme

- mladý dynamický kolektiv
- mezinárodní prostředí
- zážitkové benefity
- účast v trainee programu pro zdokonalení soft skills
- komunikační workshop
- kancelář na Praze 1

Další informace

Vhodné pro ambiciózní uchazečky, možnost účastnit se vzdělávacích workshopů a coachingů s výhledem ve spolupráci v mezinárodním projektu v pozici týmová vedoucí.

Informace o pozici

  • Jana Drahorádová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: ČJ, AJ a další výhodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Zahraniční stáže, zážitkové odměny, workshopy osobního rozvoje, mezinárodní prostředí
  • Vhodné pro: studentky VŠ
  • Místo pracoviště: Praha 1