Nabídka práce > Operátor svařovací linky

Operátor svařovací linky

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem přijememe nového kolegu na pozici Operátor svařovací linky.

Náplň práce:

* obsluha laserové svařovací linky a to od vstupu materiálu až po výstup a balení
* samostatná činnost a to jak v nastavení linky, obsluhy během výroby, tak i v monitorování případných poruch a abnormalit
* odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě
* provádění základních servisních oprav a odstraňování abnormalit
* spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu a výrobního zařízení
* podílení se na zavedení nových technologií do výrobního procesu

Požadavky

Požadujeme:

* SŠ technického zaměření
* praxi ve výrobě výhodou
* manuální zručnost, matematickou gramotnost, logické uvažování
* pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
* schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy
* ochotu pracovat ve směnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28800 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Moderní a čisté prostředí v mezinárodní společnosti s příjemným kolektivem * Zaškolení na výrobní linku * Stravenky * Jiné benefity a podpora
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem