Nabídka práce > VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK | BEZ AJ

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK | BEZ AJ

Náplň práce

Máte dlouhodobé zkušenosti v oblasti veřejných zakázek a láká vás možnost vést tým?
Hledáme VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK!

Co Vás čeká?
* Vedení oddělení veřejných zakázek
* Administrace a zodpovědnost za vedení veřejných zakázek
* Správa a uzavírání smluv
* Vedení profilu zadavatele
* Zodpovědnost za správu bankovní záruky
* Vedení týmu 10ti zaměstnanců

Nástup možný Ihned
Praha 7, Holešovice

Požadavky

* VŠ vzdělání - právní zaměření
* Praxe s veřejnými zakázkami min. 4-5 let
* Zkušenosti s vedením týmu velkou výhodou
* MS Office - uživatelská znalost
* Zkušenosti se smluvními vzory (FIDIC výhodou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5. týden dovolené * penzijní připojištění * 3 sick days * stravenky Edenred * benefitní program Edenred * karta Multisport
  • Místo pracoviště: Praha