Nabídka práce > ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA | ABSOLVENT

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA | ABSOLVENT

Náplň práce

Jste absolventem práva a hledáte stabilní zaměstnání? Zajímá Vás advokacie? Chcete získat generální praxi v menší advokátní kanceláři v centru Prahy?

* V této advokátní kanceláři si můžete vyzkoušet různé druhy práva a získat generální praxi, popř. se částečně specializovat na oblast compliance.
* Budete mít možnost pracovat samostatně na zajímavých úkolech.
* Využijete znalost angličtiny, popř. jiného cizího jazyka.

Zajímá Vás více podrobností? Zašlete svůj životopis!

Lokalita: Praha 1
Nástup: možný ihned nebo dohodou

Požadavky

* VŠ vzdělání
* Krátká praxe vítána
* Komunikativní znalost AJ, další jazyk - FJ nebo NJ výhodou
* Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
* Spolehlivost, flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Finanční bonusy na měsíční i roční bázi * Stravenky (100 Kč) * Flexibilní nastavení pracovní doby * Proplacení čtvrtletního lístku na MHD
  • Místo pracoviště: Praha