Nabídka práce > FINANČNÍ KONTROLOR | TACHOVSKO | 75.000 KČ

FINANČNÍ KONTROLOR | TACHOVSKO | 75.000 KČ

Náplň práce

Přidejte se k nám na pozici FINANČNÍ KONTROLOR!

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici FINČNČNÍHO KONTROLORA v Tachově.

Pracovní náplň na této pozici:

* Příprava měsíčních závěrkových operací a reportingových podkladů
* Analýza a vyhodnocení finančních výsledků
* Plánování a rozpočtování
* Hodnocení efektivity investic
* Sledování finanční situace společnosti
* Spolupráce s evropskými kolegy

Požadavky

* VŠ nebo SŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici
* Znalost finanční legislativy
* Schopnost strategického myšlení
* Zodpovědnost a pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Závodní stravování / stravenky * Vzdělávací kurzy, školení * Mobilní telefon * Notebook * K
  • Místo pracoviště: Tachov