Nabídka práce > Asistent/ka v Chráněném bydlení

Asistent/ka v Chráněném bydlení

Náplň práce

- Poskytování přímé péče klientům služby Chráněného bydlení (podpora a pomoc při péči o domácnost, vaření, úklidu, osobní hygieně, trávení volného času, zaměstnání apod.)
- Doprovody a podpora klienta při komunikaci s lékaři
- Doprovody klienta do jiných návazných služeb, nácviky cestování
- Účast na pravidelných poradách, supervizích a školeních
- Práce s Wordem, excelem, v prostředí Teams

Požadavky

- Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. ( min.SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální nebo speciální pedagogiky, případně kurz pracovníka v sociálních službách v rozsahu min. 150 hodin, které je možno si doplnit do 18 měsíců od nástupu)
- Časová flexibilita
- Základní znalost práce na PC
- Individuální a respektující přístup ke klientům
- Trestní bezúhonnost
- Zkušenosti z praxe jsou výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

- Smlouvu DPP,DPČ za 150,- Kč / hod.
- Nerovnoměrnou pracovní dobu se zohledněním Vašich časových možností
- Práce ve Vysočanech a Černém Mostě
- Tvůrčí práci v týmu asistentů
- Přátelské pracovní prostředí
- Zaškolení v přímé práci s klienty, podpora koordinátorů
- Odborný růst, vzdělání v oboru
- Pravidelné týmové supervize, možnost individuálních supervizí
- Možnost potvrzení praxe, využití praxe při psaní závěrečných prací
- datum nástupu : ihned

Další informace

Do motivačního dopisu napište, proč jste si vybrali právě pozici asistent/ ka CHB u lidí s mentálním znevýhodněním. Bez
odpovídajícího strukturovaného životopisu a motivačního dopisu nebudete do výběrového řízení zařazeni. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

Informace o pozici

  • Společnost DUHA, z.ú.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 150,-Kč / hod.
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: studenty, maminky na rodičovské,
  • Místo pracoviště: Praha - Černý Most a Vysočany