Nabídka práce > Aplikační Administrátor

Aplikační Administrátor

Náplň práce

Jsme renomovaná farmaceutická firma, specializující se na vývoj, výrobu a distribuci inovativních léčivých přípravků. Naše firma je proslulá svým závazkem k vysokým standardům kvality a péči o pacienty.

V současné doběí hledáme Aplikačního Administrátora do oddělení Global ICT.

NA POZICI TĚ ČEKÁ:
- Provoz aplikací v různých prostředích (produkční, testovací, vývojové)
- Implementace nových a rozvoj stávajících aplikací
- Řešení incidentů a opatření pro prevenci výpadků
- Příprava a aktualizace provozní dokumentace
- Nastavování monitoringu informačních systémů
- Zajištění dostupnosti ICT služeb a plnění SLA
- Zlepšení spokojenosti uživatelů a efektivity týmu
- Spolupráce s dodavateli, administrátory a vývojáři pro optimalizaci výkonu aplikací

Požadavky

CO POŽADUJEME:

- Znalost OS (Windows, Linux) a cloudových produktů Microsoft
- Základní znalost sítí a protokolů
- Znalost SQL a skriptování na MS Windows
- Rychlé učení a adaptace na nové technologie
- Komunikační dovednosti a týmový hráč
- Pracovní efektivita a samostatnost pod tlakem
- Znalost technické angličtiny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: - Práce pro rostoucí českou farmaceutickou společnost - Pracoviště v BC Brumlovka, Praha 4 - Podíl na rozvoji aplikačního týmu v inspirativním prostředí - Motivující finanční odměna - Flexibilní pracovní doba - Firemní benef
  • Místo pracoviště: Praha