Nabídka práce > VEDOUCÍ TECHNOLOGIE S AJ/NJ | ZNALOST SAP

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE S AJ/NJ | ZNALOST SAP

Náplň práce

Na oddělení TECHNOLOGIE chybí VEDOUCÍ! Máš zkušenosti na obdobné pozici (technologie - montáž), domluvíš se anglicky či německy a jsi zvyklý/á používat SAP? Pak nám určitě zašli svůj životopis!

Na této pozici tě bude čekat především:
- vedení týmu technologů
- zodpovědnost za přidělenou montážní linku
- stanovení priorit, kontrola plnění úkolů
- zavádění nových výrobků
- plánování technologie, zlepšování procesů
- tvorba výukových materiálů pro kolegy

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- komunikativní AJ/NJ (slovem i písmem)
- znalost SAP
- znalost výrobních technologií
- orientace v technické dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pět týdnů dovolené příspěvek na dojíždění různé sportovní a kulturní akce pořádané firmou příspěvek na obědy prémie na dovolenou a vánoce příspěvek na životní pojištění příspěvek na jazykové kurzy příspěvek na školení a kurzy příspěvek k životnímu ju
  • Místo pracoviště: Český Krumlov