Nabídka práce > ACCOUNT MANAGER | UTILITY

ACCOUNT MANAGER | UTILITY

Náplň práce

Jste znalec informačních technologii a GIS? Máte zkušenosti z oblasti správy inženýrských sítí? Pokud máte znalost deskopoých produktů jako jsou Esri a ArcGIS ozvěte se nám!

Jako Account manager budete mít na starost:
- péče o klíčové zákazníky
- sledování trendů a na základě toho vytvářet obchodní plány rozvoje Esri GIS v daném odvětví
- identifikace obchodních příležitostí
- navrhovat vhodné řešení pro rozvoj využití Esri GIS ve prospěch zákazníka
- tvorba individuálních rozvojových plánů zákazníka
- monitoring trhu

Požadavky

- Znalost prostředí správců inženýrských sítí
- Základy IT
- Znalost desktopových produktů (Esri, ArcGIS Online a mobilní aplikace)
- Orientace v oblastech GIS, správy majetku a dispečerského řízení sítě
- Anglický jazyk min. B1
- Řidičský průkaz sk. B
- Výhodou znalost serverových produktů Esri

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Ročný odměny - Sick days - Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Praha