Nabídka práce > NÁBORÁŘ / RECRUITER - TECHNICKÉ POZICE

NÁBORÁŘ / RECRUITER - TECHNICKÉ POZICE

Náplň práce

Máš chuť pracovat pro nejúspěšnější personální agenturu v České republice a láká tě oblast náboru?

Pokud ANO, máme pro Tebe práci, která Tě bude bavit!

Nemusíš být zrovna expert na nábor technických pozic, stačí, když tě oblast lidských zdrojů jednoduše baví. Stejně jako nás. :-)

Čím se budeš zabývat?
- hledáním talentů pro nejvýznamnější společnosti v Praze,
- vytvářením kreativních inzerátů, které zaujmou,
- pohovorováním a motivováním tebou vybraných zájemců o práci,
- budováním vztahů s kandidáty a klienty, ať už na pravidelných meetincích nebo na firemních akcích, kterých není rozhodně málo.:-)

Požadavky

Máš reálnou šanci uspět, pokud:
- máš za sebou alespoň 1 rok praxe v oblasti náboru
- máš obchodního ducha a jsi schopný/á nést zodpovědnost za své vlastní výsledky
- umíš komunikovat s lidmi
- ovládáš angličtinu na pokročilé úrovni (min. B2)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 20 dní dovolené - az 8 dní volna navíc (4 dny free day + další volno za splnění cílů) - 2 dny sick days - teambuldingové aktivity (až 6 dní/rok) - flexibilní pracovní doba - možnost občasné práce z domova 2 dny/týden - zaškolení na pozici - cafeter
  • Místo pracoviště: Praha