Nabídka práce > SAP ARCHITEKT | PRAGUE |

SAP ARCHITEKT | PRAGUE |

Náplň práce

Udržujte a budujte pozitivní vztahy se zákazníky, a to tím, že budete chápat jejich potřeby a přání.
Sledujte a rozvíjejte své znalosti v oblasti SAP, včetně nejnovějších technologických trendů a jejich dopadu na naše zákazníky.
Neustále se učte a držte krok s nejnovějšími technickými novinkami.
Navrhujte a dohlížejte na implementaci systémových a procesních řešení s důrazem na integritu a efektivitu.
Analyzujte potřeby, cíle a procesy našich zákazníků.
Spolupracujte na tvorbě nabídek a cenových kalkulací.
Definujte klíčové procesy našich zákazníků a zajistěte, že naše IT systémy je pokryjí.
Sdílejte své znalosti a know-how s kolegy a týmem.
Udržujte konzistenci mezi požadavky obchodu a možnostmi IT technologií.
Zastupujte naši společnost na důležitých jednáních se zákazníky.
Úzce spolupracujte s Engadge manažery na identifikaci nových obchodních příležitostí.
Poskytujte odborné poradenství našim zákazníkům a interním kolegům.

Požadavky

Máte za sebou několik let zkušeností v oblasti poradenství a návrhu architektury pro různé projekty a odvětví.
Jste schopni pracovat jak samostatně, tak v týmu jako plnohodnotný člen.
Máte silné profesionální znalosti modulů SAP ERP.
Certifikace SAP je výhodou.
Zkušenosti s vývojem v jazyce ABAP jsou výhodou.
Máte hluboké znalosti produktů SAP a kompetence v oblasti integrace, vývoje, workflow, BPM, datových skladů, reportingu a databázových systémů.
Zkušenosti s návrhem a implementací cloudových prostředí, včetně IaaS, PaaS a SaaS, jsou výhodou.
Jste schopni navrhovat a pracovat s různými počítačovými platformami, včetně hardwaru a softwaru.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 130000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Benefitů tady máme víc než dost! - Profesní rozvoj - 5 týdnů dovolené - 3 sick-days - 30 dní plně hrazené krátkodobé nemoci - Stravenky - Benefit Plus program - A mnoho dalších!
  • Místo pracoviště: Praha