Nabídka práce > TECHNIK PRODUKTOVÉ LABORATOŘE l PRAHA l 35 000 Kč

TECHNIK PRODUKTOVÉ LABORATOŘE l PRAHA l 35 000 Kč

Náplň práce

Jste čerstvý absolvent, nebo už pracujete jako technik v produktové laboratoři a Vaše srdce bije pro strojírenství v oblasti automotive?

Pak máme skvělou pracovní příležitost právě pro Vás!

COP TECHNIK

Co všechno u nás můžete dělat?
- Zpracovávat, analyzovat a interpretovat měřená data
- Připravovat podklady pro závěrečné výkazy
- Rozesílat vzorky na zkoušky do ostatních laboratoří
- Odpovídat za pravidelnou údržbu vybavení laboratoře
- Spolupracovat při opravách a rozvoji vybavení COP laboratoře

Požadavky

Jaké máme poždavky od Vás?

- SOU/SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
- Základní znalost AJ (pro porozumění dokumentaci)
- Znalost práce v MS OFFICE
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- Ochota pracovat na směny

Výhodou, nikoliv podmínkou bude alespoň základní znalost statistických metod pro zpracování výsledků měření a základní znalost ISO 9001 / IATF 16949

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co všechno Vám za to nabídneme? - Pracovní doba 37,5 hodin týdně - Cafeteria systém 700,- Kč/měsíčně (po zkušební době) - Až 18.000,- Kč roční prémie s listopadovou výplatou - Dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla) - 700,- Kč/měsíčně přís
  • Místo pracoviště: Praha