Nabídka práce > International Hiring Manager

International Hiring Manager

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti náboru zahraničních pracovníků? Do našeho týmu hledáme International Hiring Managera, který se chce stát součástí mezinárodní společnosti, která je lídrem v poskytováních personálních služeb.

Jako International Hiring Manager budete zodpovědný za nábor zaměstnanců z celého světa. Hlavními úkoly budou vytváření a implementace marketingových a náborových strategií v cílových zemích/regionech. Tato role je klíčová pro naši strategii růstu a vyžaduje schopnost pracovat v dynamickém a rychle se měnícím prostředí.

Co budete mít na pozici International Hiring Manager na starosti?

- rozvoj stávajících a nových zahraničních dodavatelů v oblasti náboru zahraničních pracovníků v návaznosti na vývoj trhu v ČR
- tvorba a implementace strategie International Hiringu společnosti, včetně marketingových a náborových strategií v cílových zemích/regionech
- spolupráces různými zainteresovanými stranami, vyjednávání podmínek spolupráce
- komunikace se zastupitelskými a lokálními úřady s cílem zabezpečit hladký proces legalizace zahraničních pracovníků
- zastřešení obchodních aktivit a komunikace v oblasti zahraničního náboru zaměstnanců s potenciálními a existujícími klienty
- vedení týmu spolupracovníků
- poskytování školení v oblasti zahraničního náboru zaměstnanců
- analýza tržních informací, sledování trendů zaměstnávání cizinců na trhu v České republice

Požadavky

Co od Vás očekáváme:

- minimálně 3 roky zkušeností v oblasti náboru zahraničních pracovníků
- zkušenost s vytvářením a implementací marketingových a náborových strategií v cílových zemích/regionech
- schopnost vytvářet a udržovat vztahy s klíčovými zainteresovanými stranami
- vynikající komunikační, obchodní a vyjednávací dovednosti
- schopnost vést a rozvíjet tým lidí
- orientace na výsledek, zákazníky a kvalitu
- samostatnost, flexibilita, organizační schopnosti
- aktivní znalost anglického jazyka
- ochota cestovat do zahraničí
- ŘP skup. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - až 8 dní placeného volna navíc nad rámec zákonné dovolené - 2 dny sick days/rok - teambuidingové aktivity (6 dní/rok) - Cafeterie ve výši 14 400 Kč/rok - Multisport karta - stravenkový paušál (107 Kč/den) - služební mobi
  • Místo pracoviště: Praha