Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR

PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

Procesní inženýři! Máme pro vás příležitost ve velmi zajímavé společnosti, která vyrábí senzory do automotive průmyslu. Zaujalo Vás to? Pošlete životopis
Náplň práce:

- Zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek
- Operativní technická podpora výroby
- Kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)
- Příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby
- Aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby

Požadavky

Od kandidáta na procesního inženýra potřebujeme:

- zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
- Aktivní znalost angličtiny (denní využití)
- SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství
- Zkušenost s procesem pájení Vám poskytne výhodu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Dotované stravování formou stravenek - Příspěvek na dopravu - Jazykové kurzy, další odborné vzdělávání - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem