Nabídka práce > MISTR VÝROBY - Tachov

MISTR VÝROBY - Tachov

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici Mistra Výroby v lokalitě Tachov. Jestliže máte vášeň pro vedení týmu a praxi z výrobního prostředí, pak byste mohl být tím pravým kandidátem, kterého hledáme.

Náplň práce:

- plánování směn

- organizace činností na svěřeném výrobním úseku

- odpovědnost za chod směny, kvalitu výroby a dodržování výrobního plánu

- vyhodnocování výkonnosti a efektivity

- dohled nad dodržováním pravidel BOZP, zajištění pracovních pomůcek a zácviku/školení zaměstnanců

- kontrola docházky, motivace a hodnocení pracovníků

- práce ve směnném provozu

Požadavky

- Vzdělání technického směru
- Praxe ve vedení pracovníků ve výrobě
- Ochota práce na směny
- Schopnost efektivně vést tým a motivovat zaměstnance.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 42000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Možnost profesního růstu - Odborné kurzy a školení - Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění - Závodní stravování - Stravenky - Dovolené 5 týdnů - Výkonnostní bonus 1000 Kč měsíčně - Docházkový bonus 2000 Kč měsíčně
  • Místo pracoviště: Tachov