Nabídka práce > LAKOVACÍ SPECIALISTA l 60 000 Kč l PRAHA

LAKOVACÍ SPECIALISTA l 60 000 Kč l PRAHA

Náplň práce

Jste zkušený lakovací specialista a domluvíte se plynule anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Buďte náš LAKOVACÍ SPECIALISTA!

Co Vás čeká na této pozici?
- Spolupráce na zlepšování procesů lakovny s inženýringem
- Navrhování zlepšení stávajících procesů v oblasti lakování a povrchových úprav
- Pokovování, lakování a povrchové úpravy materiálu

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- praxe v oboru lakování a povrchových úprav
- Znalost cizího jazyka (němčina nebo angličtina) na komunikativní úrovni
- Znalost práce s MS Office
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 dny pracovního volna, - Příspěvek na penzijní připojištění - Pracovní smlouva na dobu neurčitou - Benefit Plus Cafeterie – 1500 Kč/měsíčně - Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (cena oběda 15 Kč)
  • Místo pracoviště: Praha