Nabídka práce > ELEKTROPROJEKTANT l PRAHA l až 60 000 Kč

ELEKTROPROJEKTANT l PRAHA l až 60 000 Kč

Náplň práce

- Zpracování projektové dokumentace (ideálně velké průmyslové celky)
- Tvorba podkladů a dokumentace jako dispozice, PID, seznamy
- Kontrola a koordinace dokumentace zpracované subdodavateli
- Zpracování nabídkové dokumentace pro výběrová řízení, zapracování změn
- Úzká spolupráce s oddělením rozpočtů a design

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenost v projekční činnosti v oblasti energetiky
- Znalost AutoCAD
- Znalost funkce počítačového systému MS Office
- Orientace v technických podkladech, výkresech a navrhování technických řešení
- Znalost technické angličtiny
- Schopnost pracovat samostatně a v týmu
- znalost BIM (Revit)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - kvartální bonusy - multisport karta - odměny za životní a pracovní jubilea
  • Místo pracoviště: Praha