Nabídka práce > ZÁKAZNICKÁ KVALITA l PRAHA l až 70 000 Kč

ZÁKAZNICKÁ KVALITA l PRAHA l až 70 000 Kč

Náplň práce

- Pravidelná komunikace se zákazníkem a řešení reklamací se zákazníkem
- Řešení zákaznických požadavků a přenášení zákaznických požadavků a metod
- Vedení a řízení 8D procesu / 8D týmu, příprava zprávy 8D k zákazníkovi
- Interní audity, součinnost PRA, nahrazující LWA, Layered audit
- Správa dat na zákaznických portálech
- Zpracovávání hodnocení kvality u zákazníků pro předávání informací dovnitř firmy
- Navrhování opatření pro zlepšení

Požadavky

- min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Pokročilá NJ na komunikativní úrovni
- MS Office - uživatelská znalost
- práce v SAP, minitab, Qsys, zákaznické portály
- znalost orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost 8D procesu,specifických požadavků zákazníka
, provádění testů, metrologie - povědomí o ISO 9001, ISO IATF 16949, ISO 14001, ISO 18001/45001, Formel Q, 8D, FMEA
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Flexibilní pracovní doba - Cafeteria systém 700,- Kč / měs. - Roční bonusy 20 000 Kč - Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště: Praha