Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ | PRAHA l až 60 000 Kč

FINANČNÍ ÚČETNÍ | PRAHA l až 60 000 Kč

Náplň práce

- Komunikace s ESSC (European Shared Services Center) a dodavateli / odběrateli
- Odpovědnost za správu zákaznických saldokont ve spolupráci s ESSC
- Odpovědnost za svěřené agendy a kontrola zůstatků / pohybů na svěřených účtech
- Příprava a kontrola zaúčtování dokladů
- Příprava podkladů pro statistické výkazy (ČSÚ a ČNB)
- Příprava podkladů pro interní a externí audit a kontroly

Požadavky

- Zkušenost min. 2 roky na pozici účetní
- Znalost účetnictví a DPH
- Angličtina min.
B1 (schopnost se písemně dorozumět)
- Zkušenost s prací v ERP systému, nejlépe SAP
- Znalost program CONCUR výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zkrácená a flexibilní pracovní doba - Roční prémie -5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění - Dotované závodní stravování - Cafeterie
  • Místo pracoviště: Praha