Nabídka práce > FIREMNÍ RECEPČNÍ part-time, 190 Kč/h.

FIREMNÍ RECEPČNÍ part-time, 190 Kč/h.

Náplň práce

Hovoříte anglicky a máte zájem o dlouhodobý part-time úvazek?
Můžete docházet v pracovní dny na 4-5h alespoň 4x týdně?
Komunikujete rádi s lidmi a mezi Vaše vlastnosti patří zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování?

Hledáme aktuálně kandidáty na pozici firemní recepční pro mezinárodní společnost a budeme se těšit na Vaše CV!

Na této pozici budete zodpovědní za:
- zajištění plynulého chodu recepce
- uvítání hostů a uvedení do jednacích místností
- evidence a rozdělování pošty, zajištění kurýrních služeb
- přepojování telefonů a vyřizování telefonických vzkazů
- objednávání kancelářských potřeb a občerstvení, doplňování kuchyňky
- zajištění letenek, hotelů, rezervací, taxi, kurýrů
- administrativní podpora kanceláře

Pracovní doba: 4-5h/denně, docházka flexibilní, ideálně v čase 10:00 - 14:00/15:00

Lokalita: Praha 4- Pankrác

Mzda: 190 Kč/h (po zaučení možnost navýšení)

Nástup: duben 2024

Požadavky

- SŠ vzdělání
- praxe v administrativě nutností, na recepci velkou výhodou
- velmi dobrá znalost anglického jazyka
- čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího
- znalost MS Office
- komunikativní a pečlivá osobnost
- zodpovědnost
- proaktivní a příjemné vystupování
- flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 190 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - stravenky v hodnotě 210 Kč (příspěvek zaměstnavatele ve výši 170 Kč) - placená dovolená - po zaškolení možnost navýšení mzdy - zkušenost v mezinárodním prostředí - firemní produkty pro milovníky kávy a čaje zdarma
  • Místo pracoviště: Praha