Nabídka práce > TECHNIK | ABSOLVENTI VÍTANÍ | Až 45 000 Kč

TECHNIK | ABSOLVENTI VÍTANÍ | Až 45 000 Kč

Náplň práce

Jste absolventem nebo již zkušeným technikem v elektrotechnice? PZTS, EPS, CCTV EKV pro Vás nejsou jen nesmyslné zkratky?

Pak hledáme právě VÁS!
Staňte se TECHNIKEM a pracujte pro stabilní společnost!

Hledáme kolegu na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK SLABOPROUDU!

Vaší pracovní náplní budou montáže elektrotechnických zabezpečovacích, monitorovacích či poplašných systémů.

Montáže probíhají s denními návraty, nejedná se tedy o dlouhodobé výjezdy.

Požadavky

* min. SOU elektrotechnického zaměření
* vyhláška č.50 min. § 6
* znalost zabezpečovacích systémů, požární signalizace, dohledových videosystémů nebo strukturované kabeláže
* ŘP. B
* časová flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 32000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * stravenky * prémie/odměny * Multisport karta * stabilní a rozrůstající se společnost * vzdělávací kurzy a školení
  • Místo pracoviště: Praha