Nabídka práce > BUSINESS CONTROLLER | FMCG | motivující mzda a seniorní role

BUSINESS CONTROLLER | FMCG | motivující mzda a seniorní role

Náplň práce

Máte stabilní praxi v business analýze nebo finančním controllingu v mezinárodní společnosti? Hledáte samostatnou a odpovědnou seniorní pozici? Chcete se podílet na komplexních finančních úkolech od datové analýzy až po prezentaci výsledků boardu?

Čeká Vás:
- Finanční plánování a vyhodnocování finančních výsledků
- Budgeting, optimalizace nákladů a tvorba nákladových kalkulací
- Analýza hospodaření a výkonnosti podniku
- Finanční analýza a příprava finančních výkazů
- Kontrola a analýza uzávěrek společnosti
- Reporting
- Možnost podílet se na rozvoji a zlepšování procesů

Požadavky

- Stabilní praxe v oblasti finančního/business controllingu - 5 let a více
- Znalost finančních procesů
- Zkušenost z mezinárodní společnosti
- Plynulá písemná i mluvená znalost AJ i ČJ
- Velmi pokročilá znalost MS Office - zejména Excel
- Zkušenost se SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Roční finanční bonus - Možnost práce z domova 2 dny v týdnu - Flexibilní pracovní doba - Cafeterie 2.200 Kč měsíčně - Stravenky - Sick days - Kurzy a školení - Firemní akce - Příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Praha