Nabídka práce > ROZPOČTÁŘ / KALKULANT l Praha l 80 000 Kč

ROZPOČTÁŘ / KALKULANT l Praha l 80 000 Kč

Náplň práce

Jste zkušený rozpočtář, či kalkulant a domluvíte se plynule anglicky?

Máme pozici ROZPOČTÁŘE/KALKULANTA právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

- Kontrola a stanovení - výměr prací, dodávek a odpovídajících cen prací
- Kontrola ocenění změn projektu
- Návrhy a ocenění úspor
- Příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
- Odsouhlasování dílčích i konečných plateb, fakturace dodavateli
- Spolupráce s projektovými manažery při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
- Pravidelný reporting klientovi

Požadavky

- Vzdělání stavebního směru
- Praxe na obdobné pozici
- Pokročilá znalost MS Office
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Pečlivost, proaktivita, ochota učit se
- AJ na komunikativní úrovni (B1)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání - Spolupráci na významných projektech pro české i mezinárodní klienty - Moderní kanceláře v centru Prahy - Čtvrtletní bonusy - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Možnost práce z dom
  • Místo pracoviště: Praha