Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK | JIHLAVA

ELEKTROMECHANIK | JIHLAVA

Náplň práce

Do naší firmy v Jihlavě hledáme zkušeného ELEKTROMECHANIKA, který má za sebou alespoň 1 rok na podobné pozici, nebojí se převzít odpovědnost za práci a má vyhlášku 50.

Jsi to ty?

Tvým úkolem bude:
- samostatná diagnostika závad
- opravy, seřizování a oživování finálních sestav
- opravy, seřizování a oživování el. zařízení.

Požadavky

- Min. SOU v oboru elektro - slaboproud
- Vyhl. Elektro 50/78 Sb. min. §6
- Znalost pneumatických a hydraulických systémů
- Samostatnost, manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 34000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na dovolenou - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Stravenky/příspěvek na stravování - Závodní stravování a občerstvení na pracovišti - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Místo pracoviště: Jihlava