Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER/KA | BEZ ZNALOSTI AJ

OBCHODNÍ MANAŽER/KA | BEZ ZNALOSTI AJ

Náplň práce

Máš zkušenosti s prodejem služeb? Jsi cílevědomý a produktivní obchodník, který umí budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky? Ano? Pak hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

- vyhledávaní nových obchodních příležitostí
- vyjednávaní a uzavíraní obchodních smluv
- budováni vztahů se zákazníky
- tvorba obchodních nabídek a kalkulací

Požadavky

- min. SŠ vzděláni
- praxe v prodeji služeb min.1 rok
- znalost MS Office - Excel
- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- ochota cestovat
- aktívní řidič (ŘP.sk. B)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fix 40 000 Kč + neomezené provize - odměny - home office - flexibilní pracovní doba - příspěvek na stravování - sick days - školení
  • Místo pracoviště: Hradec Králové