Nabídka práce > OBCHODNÍ REFERENT | SOKOLOVSKO | NJ

OBCHODNÍ REFERENT | SOKOLOVSKO | NJ

Náplň práce

Hledáme šikovného kolegu na pozici Obchodního referenta!

Máš zkušenosti se SAP a domluvíš se německy? Baví tě práce s daty?

Pak hledáme právě TEBE!

Tvojí náplní práce bude:
- Zpracování zákaznických objednávek - od přijetí objednávky až po předání zboží zákazníkovi
- Práce v programu SAP
- Vytváření a vedení faktur
- Dohled nad procesem a stavu objednávek, potvrzování a sledování termínů dodání
- Koordinace a spolupráce s distribucí, logistikou, nákupem a expedicí
- Hlášení o zásobách ve skladech

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně obchodního nebo logistického zaměření
- velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem
- znalost MS Office, SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - prémie - pružná pracovní doba - dovolená 5 týdnů - kvalitní systém zapracování a zaškolení - příspěvek na dopravu - stravenky a příspěvek na stravování - firemní stravování - firemní akce, oslavy, večírky
  • Místo pracoviště: Sokolov