Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY | NÁKUPČÍ | DISPONENT | TÁBORSKO

PLÁNOVAČ VÝROBY | NÁKUPČÍ | DISPONENT | TÁBORSKO

Náplň práce

Rádi byste uplatnili své znalosti z oblasti dodavatelského řetezce a nebojíte se komunikace? Aktuálně hledáme posilu do týmu na pozici Plánovače.

Náplň práce:
- tvorba plánů výroby a příprava podkladů pro výrobu
- podpora zajištění koordinace výroby
- komunikace napříč společností
- práce na 1 směnu

V případě zájmu můžete zaslat Vaše CV na ivona.svepesova@grafton.cz nebo se nám ozvěte na číslo 601 204 498.

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technický obor)
- zkušenosti z jakékoliv části dodavatelského řetězce (nákup, logistika, disponent atd.)
- jazyková vybavenost (angličtina nebo němčina - alespoň B1/B2)
- orientace na PC (MS Office)
- aktivní řidič
- komunikativní člověk

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené příspěvek na dopravu flexibilní pracovní doba závodní stravování
  • Místo pracoviště: Tábor