Nabídka práce > PROCESNÍ LOGISTIK | TÁBORSKO

PROCESNÍ LOGISTIK | TÁBORSKO

Náplň práce

Hledáme zkušeného člověka, který nám pomůže zlepšit interní logistické procesy!

Máte zkušenosti z výrobní společnosti nebo automotive firmy, kde jste zlepšovali interní logistiku a zrychlovali chod výroby? Pak vás moc rádi uvítáme!

Hledáme praktika s technickým myšlením, který se bude často pohybovat ve výrobě, komunikovat s mistry a vyhledávat plus následně odstraňovat úzká místa.

Náplň práce:
- Optimalizace logistických toků ve výrobě
- Zvýšení efektivity skladování
- Systémové zlepšení evidence materiálu
- Spolupráce s externím subjektem zaměřeným přímo na interní logistiku
- Práce v SAP

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického rázu
- AJ/NJ - alespoň lepší základy
- Zkušenosti v interní logistice
- Zkušenosti s optimalizací interních výrobních toků

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené - Pružná pracovní doba (jádro 8-14 hod) - Sick days - Cafeteria - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Tábor