Nabídka práce > INTRADAY POWER TRADER

INTRADAY POWER TRADER

Náplň práce

Jste zkušený trader obchodující s komoditami na evropském trhu? Zajímá Vás práce v energetice? Máte silné analytické, numerické a obchodní dovednosti? Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, hledáme právě vás!

Na pozici INTRADAY POWER TRADER bude Vaším úkolem:

- denní obchody s elektrickou energií na evropských trzích
- analýzy napříč trhem s ohledem na cenové trendy, dynamiku nabídky a poptávky a geopolitické vlivy
- spolupráce s analytickými a strategickými týmy
- mentoring juniorních obchodníků
- průběžné vyhodnocování a upravování obchodní strategie na základě tržních trendů a analytických poznatků

Požadavky

- VŠ vzdělání (Ekonomie, Finance, Energetický management, Inženýrství nebo podobný obor)