Nabídka práce > IT RECRUITMENT CONSULTANT

IT RECRUITMENT CONSULTANT

Náplň práce

Máš již zkušenosti v IT náboru?

Chceš se dále rozvíjet v Recruitmentu, pracovat se super týmem a zároveň pracovat v prostředí, kde skutečně oceníme tvoje know-how?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici IT RECRUITMENT CONSULTANT.
** Připoj se k nám a pracuj pro #1 na trhu!**

Co u nás práce konzultanta znamená:
- Vyhledávat a pohovorovat zajímavé kandidáty na trhu práce a doporučovat je k našim klientům
- Komunikace denně s mezinárodními a globálními klienty
- Osobní meetingy s klienty, prezentace, konzultace
- Poskytovat poradenství jak svým klientům, tak svým kandidátům
- Fungovat týmově se společným cílem - být úspěšní!
- Přistupovat k práci aktivně a pozitivně
- Vše tě naučíme, hlavní je mít skutečně pozitivní přístup se všemu učit :)

Požadavky

- nadšení a zájem o IT Recruitment
- aktivní zájem o rozvoj trhu, IT trendy
- komunikativní a sebejistá angličtina (ideálně B1+)
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochota se učit!!
- Zkušenosti z náboru či interního IT náboru sektoru jsou velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co nabízíme? - až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené - Home office 2x týdně + notebook - telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku - cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok - stravenkový paušál - multisport karta
  • Místo pracoviště: Praha