Nabídka práce > FIREMNÍ RECEPČNÍ, zkrácený úvazek

FIREMNÍ RECEPČNÍ, zkrácený úvazek

Náplň práce

Domluvíte se anglicky a máte zájem o práci na firemní recepci? Jste komunikativní a spolehlivá/ý? Pošlete nám svůj životopis a získejte další zkušenosti v mezinárodní společnosti.

Náplň práce:
* Administrativa spojená s chodem recepce
* Vyřizování telefonických hovorů, přepojování a předávání vzkazů
* Organizace a příprava zasedacích místností
* Uvádění a obsluha návštěv
* Zpracovávání pošty
* Doplňování kávovarů
* Komunikace s firmami zajišťujícímu údržbu a bezpečnost

Mzda:180 - 200 Kč (dle zkušeností)
Lokalita: Praha 4 Chodov
Nástup: ihned
Smlouva: HPP
Pracovní doba: 8-17:00, 2-3 dny v týdnu

Požadavky

* Znalost angličtiny na úrovni B2. slovem i písmem
* Výborná znalost češtiny/slovenštiny, slovem i písmem
* Nutná zkušenost z obdobné pozice
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Příjemné vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 180 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: * stravenková karty - 1 400 Kč/měs. * 5 týdnů dovolené * příspěvěk na dopravu 450 Kč * flexibilní pracovní doba * Využití angličtiny na denní bázi * mezinárodní prostředí
  • Místo pracoviště: Praha