Nabídka práce > TECHNIK NÁKLADNÍ DOPRAVY A MECHANIZACE

TECHNIK NÁKLADNÍ DOPRAVY A MECHANIZACE

Náplň práce

Jste vyučený automechanik nebo máte střední školu zaměřenou na technickou oblast? Jste fyzicky zdatný, zručný, pečlivý a máte řidičské oprávnění skupiny B a C? Zajímáte se o nákladní vozidla značky Tatra, Mercedes Benz či MAN?

Pak tu máme nabídku přesně pro Vás!

Neváhejte a přihlaste se na pozici Technik nákladní dopravy a mechanizace.

Co bude náplní práce?

- Zajišťování oprav nákladních vozidel, jejich údržba či provozní prohlídky
- Vedení evidence související s provozem, údržbou a opravami prostředků
- Kontrola a následná archivace kotoučů TCHG, kontrola dat z paměťových karet řidičů či elektronických TCHG
- Prohlídky hydraulických ruk, jeřábů či manipulátorů
- Přípravy na revize, STK a emise

Požadavky

- výuční list v oboru automechanik, popř. technicky zaměřená SŠ
- řidičské oprávnění skupiny B a C
- uživatelská znalost práce na PC, především email, Word a Excel
- schopnost samostatné práce
- schopnost organizace práce týmu
- pečlivost, spolehlivost, zručnost, trestní bezúhonnost
- fyzická zdatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost dalšího profesního vzdělávání - 5 týdnů dovolené ročně - příspěvek na stravování - příspěvek na jazykové kurzy - pružnou pracovní dobu dle domluvy a potřeb - firemní akce (sportovní i společenské) - mobilní telefon, notebook - 13. plat
  • Místo pracoviště: Praha