Nabídka práce > Data Engineer |Full-Remote| Keboola + SQL

Data Engineer |Full-Remote| Keboola + SQL

Náplň práce

Rozumíte procesům ETL, ovládáte jazyk SQL, platformu Keboola a máte alespoň základní zkušenosti s nástroji pro vizualizaci dat, jako je Tableau?

Tak jste tady správně.

Mám pro Vás projekt pro mezinárodní společnost, která se řadí mezi přední poskytovatele asistované reprodukční technologie v Evropě.

Vaším úkolem bude:
- Podpora při navrhování a implementaci procesů ETL v nástroji Keboola za účelem extrakce, transformace a načítání dat z různých zdrojů (EMR, ERP, CRM, SharePoint atd.)
- Podílet se na vývoji datové platformy podle požadavků vlastníků podniku (datové integrace - HR, finanční, CRM atd.).
- Odstraňování chyb a vyšetřování neočekávaných incidentů v rámci propojení EMR a datových toků.
- Komunikace mezi klinikami v otázkách validace dat, možností připojení, přístupových práv atd.
- Řízení správy dat - kvalita dat, přístup k datům atd.
- Dokumentace vývoje datové platformy.

Požadavky

- Znalost konceptů datových skladů a datového modelování.
- Praxe s platformou Keboola předností.
- Znalost SQL.
- Zkušenost s nástroji statistické analýzy.
- Zkušenosti s daty v oblasti zdravotnictví výhodou.
- Plynulá znalost angličtiny v mluvené i psané podobě.
- Zkušenost s nástroji pro vizualizaci dat.
- Praxe s nástroji pro vizualizaci dat.
- Znalost programovacích jazyků, jako je Python, R nebo Java, je výhodou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Možnost práce na bázi full/remote - Roční Bonus (až 15%) - Nadstandardní mzdové ohodnocení - 5 týdnu dovolené - Stravenkový paušál - Multisport karta - Vzdělávácí kurzy a škoelní
  • Místo pracoviště: Praha