Nabídka práce > FINANCE ANALYST | Vhodné i pro absolventy

FINANCE ANALYST | Vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Jste absolvent vysoké školy nebo máet již nějaké zkušenosti s finanční analýzou? Vyznáte se v českých standardech? A pokud plynně hovoříte anglicky ozvěte se nám!

Na pozici Finančního analytika bude Vaší náplní práce:

- úzká spolupráce se zkušeným finančním analytikem
- aktivně se podílet na uzávěrkových činnostech na konci měsíce
- vykazovat měsíční výsledky v systému HFM
- navrhovat řešení méně složitých finančních problémů
- budgeting, forecasting
- porovnávat výsledky oproti plánu a navrhovat řešení
- spolupráce s auditory (externími i interními)
- ad hoc analýzy

Požadavky

- VŠ vzdělání (obor ekonomie nebo finance)
- anglický jazyk na plynulé úrovní (denní využití)
- znalost českých standardů
- výhodou znalost US GAAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 1 týden dovolené navíc - 5 sick days - možnost práce z domova (až 3 dny) - flexibilní pracovní doba - stravenky - po roce příspěvek na penzijní pojištění - flexi pas - hrazení MHD
  • Místo pracoviště: Praha