Nabídka práce > CRM SPECIALISTA | PRAHA | 85 000 CZK

CRM SPECIALISTA | PRAHA | 85 000 CZK

Náplň práce

Hledáme nového kolegu do našeho týmu, který má zkušenosti s SQL,pracoval s nástroji nástroji pro řízení kampaní a má zájem o analýzu zákaznických dat.Pokud tě baví připravovat a realizovat marketingové kampaně a máš rád výzvy spojené s optimalizací zákaznického chování a zvyšováním jejich hodnoty, pak hledáme právě tebe.

Jak bude tvá práce vypadat?
Plánování a koordinaci marketingových kampaní na našem online herním portále.
Řízení aktivit zaměřených na zvýšení hodnoty zákazníků, včetně up-sell a cross-sell iniciativ.
Monitorování a optimalizace kampaní na základě analýzy zákaznického chování a výkonnosti.
Koordinaci mezi různými odděleními pro hladký průběh kampaní.
Zpracování výsledků kampaní a jejich prezentace interním týmům.
Organizaci spotřebitelských soutěží a řízení CRM požadavků.
Spolupráci na inovacích a přímou komunikaci se zákazníky.

Požadavky

Koho hledáme?

Aktivního a komunikativního člena týmu s důrazem na spolehlivost a důslednost.
Výhodou je zájem o sport a online hry.
Znalost CRM systémů nebo marketingového prostředí.
Pokročilou znalost anglického jazyka.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost osobního a profesního rozvoje. Flexibilní pracovní prostředí s možností home office. Široký balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů. Finanční podpora pro sport, jazykové kurzy, cestování a další. Moderní kanceláře přímo u metra. Příjemné pra
  • Místo pracoviště: Praha