Nabídka práce > Projektant senior - hlavní inženýr projektu

Projektant senior - hlavní inženýr projektu

Náplň práce

Hledáme zodpovědného HIP pro práci na BIM (případně i kompletně zaučíme) v sw Revit pro naši kancelář v Ostravě – Hrabové. HPP : 50-65 tis. Kč.

Náplň práce:
Samostatné zpracování vyšších projektových stupňů dokumentace DSP, DPS, zejména části architektonicko- stavebního řešení – D. metodou BIM v softwaru Revit.
Zpracování dokumentace stávajícího stavu staveb z laserových skenů (mračna bodů) a archivních dokumentací do BIM modelů. ( kompletně zaučíme )
Podpora při návrhu technických řešení pro mladší projektanty v týmu

Požadavky

min. 5 let praxe v projekci staveb po VŠ,
autorizace ČKAIT pro pozemní stavby výhodou
chuť rychle se učit
nadšení pro BIM a odhodlání pracovat ve 3D softwaru
Samostatnost, orientace v oboru, smysl pro přesnost a spolehlivost
Řidičský průkaz

Nabízíme

Zajímavou práci a množství nových zkušeností na široké škále projektů zpracovávaných metodou BIM v rámci bytových i nebytových staveb
Práci ve virtuální realitě při přímém propojení na BIM modely na stanici pro VR přímo v naší kanceláři
Možnost se zapojit do testování nových softwarů a postupů v rámci metody BIM
Seznámíte se s dalšími skvělými profesionály v oboru.
Motivující platové ohodnocení na HPP dle zkušeností a samostatnosti
Možnost pracovat až 3 dny v týdnu z homeoffice
a další výhody…

Informace o pozici

  • Ateliér Ostrava s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 50 -65 tis. Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: homeoffice
  • Místo pracoviště: Ostrava