Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce

Hledáme Projektového manažera pro kabelové svazky či tištěné spoje!

Máte zkušenosti z projektového řízení, koordinujete projekty od počátku až po uvedení do sériové výroby? Zajímá vás tvorba a optimalizace kabeláže a tištěných spojů?

Pokud ano, tak neváhejte ani chvíli a zašlete mi Váš životopis!

Co Vás na pozici čeká:

- Zodpovědnost za vedení a řízení projektu
- Koordinace projektového týmu
- Tvorba projektové dokumentace a cenových nabídek pro nové projekty
- Příprava, realizace a vyhodnocení ověřovací série, vzorkování nového výrobku
- Zlepšování výrobních procesů a produktů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzděláním nejlépe v oboru elektro/strojírenství, není ale podmínkou
- Praxe na obdobné či stejné pozici
- Zkušenosti z projektového řízení - koordinace projektu od začátku až k předání do sériové výroby
- Komunikace se zákazníky
- Znalostí anglického jazyka na úrovni B1
- Znalost PC (MS Office, SAP)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pružná pracovní doba - Motivující mzdové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Stravenkový paušál - Příspěvek do penzijního fondu - Zvýhodněné paušály - Pohodlné parkování - Odměny při pracovním jubileu
  • Místo pracoviště: Náchod