Nabídka práce > HR CONTROLLER | ŠUMPERK | AŽ 60 000 KČ

HR CONTROLLER | ŠUMPERK | AŽ 60 000 KČ

Náplň práce

Máte VŠ vzdělání ekonomického směru a hledáte novou pracovní výzvu?
Chcete se stát pravou rukou managementu v oblasti spracování dat a reportingu? Máte komunikativní úroveň AJ?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Šumperku hledáme HR CONTROLLERA!

Vaší náplní práce bude:
- vyhodnocení dat v oblasti mezd a benefitů
- ad hoc analýzy ekonomických dopadů na firmu
- spolupráce s účtárnou a HR oddělením
- jednání s odbory
- účast na projektech v oblasti mezd/benefitů

Požadavky

MUSÍTE MÍT:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Angličtina pro písemnou i ústní komunikaci
- Znalost práce v MS Excel
- Analytické myšlení

VÝHODOU BUDE:
- znalost práce v SAP
- znalost legislativy
- zkušenost v problematice mezd a účetnictví

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 2 dny v týdnu práce z domova - příspěvek na dojíždění - sick days - stravenkový paušál - systém dalších benefitů
  • Místo pracoviště: Šumperk