Nabídka práce > REFERENT NÁKUPU | LIBEREC | AŽ 40 000 KČ

REFERENT NÁKUPU | LIBEREC | AŽ 40 000 KČ

Náplň práce

Do naší společnosti hledáme nového člena týmu na pozici: REFERENT NÁKUPU.

Co bude náplní Tvého dne?

-Elektronické naskladnění zboží dle oceněných dodacích listů a faktur do systému Helios
-Zasílání objednávek, kontrola jejich potvrzení, kontrola dodržování dodacích termínů
-Komunikace s dodavateli v rámci ČR i zahraničí jak e-mailem, tak telefonicky
-Vyřizování reklamací u výrobců a dodavatelů
-Kontrola cen v systému, jejich udržování a porovnávání s aktuální nabídkou
-Získávání obchodně cenových podmínek od dodavatelů
-Kompletní vedení databáze dodavatelů v systému Helios – karty partnerů
-Administrace podkladů od dodavatelů (ceníky, propagační materiály, katalogy apod.)
-Příjem a vedení atestů
-Tvorba podkladů pro měsíční výkaz celní správě
-Příjem a objednávky zboží pro kancelářské a režijní potřeby

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

-min. SŠ vzdělání
-Praxe v oblasti nákupu
-Znalost anglického jazyka na úrovni min. B1 podmínkou (nutno se domluvit),
- MS Office (Word, Excel)
-Znalost systému Helios výhodou
-Komunikativní a profesionální vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Ti můžeme nabídnout my? -Příspěvek na stravování -Sick days -Příspěvek na penzijní spoření -Vitamínové balíčky -Teambuildingové akce -Možnost profesního i osobního rozvoje -Firemní knihovna
  • Místo pracoviště: Liberec