Nabídka práce > KEY ACCOUNT MANAGER | KONSTRUKCE

KEY ACCOUNT MANAGER | KONSTRUKCE

Náplň práce

Jsi ambiciózní, máš prodej v krvi a zajímáš se o vše, co je spojeno s konstrukcí? Pokud jsi energický a akční člověk, co má rád výzvy, čti dále!

V úspěšné rozvíjející se firmě na Moravě hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE, který se nebojí rozjet něco velkého!

Náplň práce:
- budování a vývoj nových produktů a služeb
- získávání nových zákazníků a péče o ty stávající
- spolupráce s týmem managementu a nákupu
- podpora a udržování kvality služeb
- poskytování kvalitních prodejních návrhů
- podílení se na vytváření prodejní strategie
- vývoj a inovace řešení pro zákazníky
- monitoring investičního trhu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici = prodej, obchod, servis
- zkušenost s řízením projektu výhodou
- technické znalosti z oblasti konstrukce výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- velmi dobré komunikační a vyjednávají dovednosti
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební automobil - bonusy/prémie na základě výsledků prodeje - pravidelná valorizace mzdy, roční bonusy, bonusy za odpracované roky a další - 5 týdnů dovolené - příplatky za soukromé životní/penzijní připojištění - příspěvek na stravování - přís
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště