Nabídka práce > PROCESNÍ TECHNICKÝ INŽENÝR | AŽ 55 000 Kč

PROCESNÍ TECHNICKÝ INŽENÝR | AŽ 55 000 Kč

Náplň práce

PROCES. Myslíte si, že je slovo "proces" jedním z nejdůležitějších pojmů správné výrobní společnosti? My také! A i z toho důvodu hledáme procesního inženýra s technickým zaměřením, který chce brázdit vody v automotive.

Jak bude vypadat vaše pracovní náplň, co bude mít na starosti takový PROCESNÍ INŽENÝR?

- Budete se podílet na nastavování a aplikování nových pracovních procesů
- Budete optimalizovat procesy také v montáži
- Budete mít na starosti najíždění nových výrobků do sériové výroby
- Budete využívat metody štíhlé výroby / Kaizenu
- Budete vytvářet technologické postupy, procesní plány
- Budete stanovovat parametry procesů

Jestli vás nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni nutností
- Znalosti z automotive (nebo strojírenství obecně) výhodou
- Technické myšlení, znalost fyzikálních principů
- Orientování se v technické a výkresové dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba - Kratší plný úvazek (7,5 hod denně) - Prémie za bezabsenčnost - Firemní stravování - Příspěvek na dovolenou - Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec