Nabídka práce > Poradce zdravého životního stylu

Poradce zdravého životního stylu

Náplň práce

Hledáme do týmu nového aktivního člena, který se chce rozvíjet v oboru zdravého životního stylu a pomáhat ostatním v dosahování výsledků. Při této pozici nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, máme kompletně vytvořený školící systém, který vás pojede od začátku. Hlavní náplní je sestavování stravovacích plánů, péče o klienty a vedení k jejich cíli. Příjem na této pozici je odvíjí od vašich časových možností a je zcela individuální, díky tomu se můžete dostat i na příjem 15000 a výše na přivýdělek. Veškeré podrobnosti se dozvíte v průběhu.

Požadavky

Zodpovědný přístup
Pracovitost
Spolehlivost
Základní ovládání soc. sítí
Samostatnost, ale i práce v týmu
Minimálně 20 hod./týdně

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba
Práce z domu
Nadstandartní příjem
Zaškolení v oboru
Vedení zkušeným poradcem
Možnost marketingového růstu

Informace o pozici

  • Umlauf Jakub
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Podnikatelské příležitosti, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Studenty, pracující, mateřská dovolená atd.
  • Místo pracoviště: Celá ČR