Nabídka práce > FINANCIAL ANALYST | cost or financial analysis | 70 000 Kč

FINANCIAL ANALYST | cost or financial analysis | 70 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti ve finanční nebo nákladové analýze? Chcete pracovat v prosperující společnosti, která si váží svých zaměstnanců a v týmu, ve kterém se budete cítit jako doma? Připojte se k menšímu finančnímu oddělení ve výrobní společnosti a vyberte si svoji specializaci směrem k finanční nebo nákladové analýze.

Co Vás na pozici čeká?
* kalkulace/analýza nákladů/výnosů
* reporting, forecasting
* sestavování rozpočtů
* konsolidace
* příprava finančních prognóz a plánů, kontrola profitability
* účast na řízení Cash-flow
* přecenění skladu

Požadavky

* VŠ vzdělání
* Praxe v oblasti costingu nebo finanční analýzy/reportingu
* AJ min. B2
* Excel pokročilý
* Znalost práce v podnikovém informačním systému

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Stravenky/příspěvek na stravování * Firemní akce * Příspěvek na penzijní připojištění * Kafetérie * Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Kolín