Nabídka práce > Mechanik pro nákladní vozidla | až 50 000 Kč

Mechanik pro nákladní vozidla | až 50 000 Kč

Náplň práce

Péče o svěřený vozový park cca 25ti nákladních vozů
Plánování a provádění STK CZ i DE a údržeb vozů
Zajištění oprav vozů v externích servisech, komunikace se servisy
Drobné opravy tahačů a návěsové techniky
Řešení nastalých poruch a závad

Požadavky

zkušenost s opravami nákladních vozidel či zkušenost na obdobné pozici podmínkou
němčina výhodou
Předchozí zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
Organizační schopnosti
Německý, popř. angl. jazyk výhodou
Odolnost vůči stresu
Časovou flexibilitu
Uživatelská znalost PC
ŘP C+E; profesní způsobilost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: smlouva na dobu neručitou příspěvěk na dopravu příspěvek na penzijní připojištění dovolená navíc Sick day jazykové kurzy, školení firemní telefon i pro soukromé účely firemní akce stabilní zázemí silné společnosti možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Chomutov