Nabídka práce > LEAN SPECIALISTA | HRÁDEK NAD NISOU | 65 000 KČ

LEAN SPECIALISTA | HRÁDEK NAD NISOU | 65 000 KČ

Náplň práce

Štíhlá výroba a zlepšování procesů Vám není cizí? Komunikace v AJ je pro Vás brnkačka? Tak právě Vás hledám! Aktuálně obsazuji pozici LEAN SPECIALISTY! Neváhejte se mi ozvat pro více informací!

Náplň práce:
- využívání LEAN a CIP procesů
- odstraňování neefektivních procesů
- pravidelný reporting a analýzy
- plánování a realizace projektů optimalizace procesů
- koordinace úspor a zajištění pravidelného reportingu úspor
- úzká spolupráce se všemi odděleními

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost metod LEAN a CIP
- AJ na úrovni B2
- pokročilá znalost Excelu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - bonus za odpracované roky - příspěvek na stravování - vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou