Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY | AJ

PLÁNOVAČ VÝROBY | AJ

Náplň práce

Výrobní společnost otevírá své brány pro plánovače výroby. Jestliže máte smysl pro organizaci, zájem o optimalizaci procesů a schopnost pracovat v dynamickém prostředí, přidejte se k nám a pomozte nám dosáhnout ještě lepších výsledků ve výrobě!
Angličtina a technické vzdělání jsou nutností.

* Implementace nových technologií, strojů a výrobků.
* Plánování produkce, inventury.
* BOZP a docházka.
* Spolupráce s dalšími odděleními společnosti.
* 6S, Kaizen, Smed, Kanban.
* Zlepšování bezpečnosti, kvality a životního prostředí.
* Plánování směn a pohovory s pracovníky.

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru
* Znalost výkresové dokumentace
* MS Office pokročilý Excel
* SAP, IATF
* Automotive prostředí výhodou
* Praxe na obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * Sick days * Možnost Home Office * Flexibilní začátek a konec pracovní doby * Příspěvek na volný čas * Příspěvek na životní/penzijní pojištění * Jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí